tel.:702 042 813
hledej


novinky

1 2 3 4 5 6 

MVP Praha

14.5.2011 21:32

    Protože na výstavišti v Letňanech měl zároveň s výstavou probíhat Pivní festival, vyrazili jsme raději hodně brzy. Cesta byla volná - v sobotu a hodně brzy k tomu bývá volno vždy :-).

    "Trochu" jsme se prošli po výstavišti, protože jsem koukala na rozmístění kruhů na neděli a ne na sobotu. Asi jsem vstávala opravdu hodně brzy :-). I přes bloudění jsme dorazili poměrně brzy ke kruhu, takže jsme si dokonce mohli vybrat, kdeže se usadíme. Což bylo moc příjemné, nerada totiž přelézám cizí klece a sedačky, abych se dostala ke svým.

    Přestože hladkosrstí foxlové byli opět až téměř na konci, posuzování šlo celkem rychle. Takže zhruba okolo poledne nastala naše chvíle. Už jsem si tak nějak zvykla a žádné extra ocenění nečekám. Ono totiž v opačném případě, když to pak nevyjde, člověk je zbytečně zklamán.

    O to větší radost přišla, dostali jsme výbornou! A nejen to, dokonce jsme vyhráli naši třídu! Hodnocení paní Novákové je pěkné, velká spokojenost:

Dobrá velikost, výborná dlouhá hlava, vysoko nasazené, správně nesené ucho, které dodává hlavě správný, bystrý výraz, dobře uložená lopatka, výborná horná linie, vysoko nasazený, správně nesený prut, korektní úhlení a pohyb, V1, CAC.

1 2 3 4 5 6