tel.:702 042 813
hledej


výcvik a převýchova >>> individuální výcvik


Individuální výcvik - aktualizace

20.2.2019 22:25

V současné době nabízíme pouze individuální výcviky, cena jedné lekce je 300 Kč/60 minut.

Pro pokročilé po dohodě výcvik ve skupince, cena dohodou podle počtu týmů.

 

Dopravné:

- Praha 9, 10 a obce v trojúhelníku Praha, Černý Most - Benátky n. Jiz. - Přerov n. Lab. cena 150 Kč

- ostatní pražské lokality cena 250 Kč

- dopravné na všechna další místa po dohodě s klientem

Výcvikoví klienti

6.1.2012 18:45

Zde postupně naleznete fotografie některých pejsků, kteří procházejí naším výcvikem. 

Špic Charlie Švýcarský ovčák Bruno Švýcarský ovčák Sigi Bíglice Gina Odložení zlatých retrívrů mezi naše psy Odložení v lese: Andy, Mashi, Baron, Nika, Ája, Matylda Odložení ve skupince Odložení ve skupince Odložení ve skupince Kříženec zlatého retrívra Deny Kříženka Bela Labradorský retrívr Jackie Maďarský ohař Jessy Odložení ve skupince, kolem si hrají psi Oříšek Rex Kříženec Matýsek PRT Bruno Kříženec pitbula a maďar. ohaře Vendelín Čivava Sofie (s Lindou) Kris - nácvik odložení Kris - nácvik aportu PRT Fido PRT Thamy

Individuální výcvik

31.7.2011 00:37

Ne každý může navštěvovat klasické kurzy ať už z časových důvodů nebo kvůli specifickým potřebám pejska. Výcvik je proto "ušit na míru" potřebám vašim i vašeho pejska.

Výcvik probíhá v blízkosti vašeho bydliště nebo kdekoli si zvolíte, zpočátku bez vnějších kontaktů, později využíváme běžné dění k dobré socializaci a upevnění poslušnosti za ztížených podmínek.

Během výcviku si ukážeme, jak naučit pejska přivolání, povely sedni, lehni, místo, chůzi na vodítku, chůzi u nohy a také aby pejsek z daných poloh neodcházel. Zaměříme se na vybudování silného očního kontaktu a ukážeme si, jak si s pejskem hrát a kde se ho dotýkat. Naučíme se některé zábavné triky - něco, co bude pejska i páníčka bavit, naučí pejska lépe ovládat jeho tělo a zároveň upevní vzájemné pouto. A v neposlední řadě s pejskem navštívíme nejrůznější prostředí pro správnou socializaci.

Pro výcvik budete potřebovat dostatečné množství velmi chutných pamlsků, přetahovací hračku, nestahovací obojek, pevné vodítko dlouhé 1,5 - 2m (ne flexi) a stopovačku.

Cena jedné lekce je 300,-Kč, délka 60 minut.

Pražské lokality Žižkov, Malešice, Vinohrady, Strašnice, Vršovice, Štěrboholy, Dolní a Horní Měcholupy, Hostivař a Záběhlice dopravné 50,-Kč.

Ostatní pražské lokality dopravné 150,-Kč/lekce.

Cena dopravného na všechna další místa po dohodě s klientem.