tel.:702 042 813
hledej


novinky

1 2 3 4 5 6 

Arnika - 6 měsíců

18.6.2015 21:40

Fotila Markéta Sousedíková, www.marketa-photo.com

SVCH Náměšť nad Oslavou - 30.5.2015

6.6.2015 08:57

Naskytla se nám možnost nechat se posoudit anglickým rozhodčím. Pan Graham Hill je dlouholetý chovatel barzojů a mimoto je činný v mnoha organizacích spojených s chovem a aktivitami psů. Zajeli jsme proto do Náměště na Speciální výstavu chrtů.

Vzala jsem pouze Arniku do třídy štěňat. Linda zůstala doma a užívá si pohodového života bez stresů. Bude to tak dlouho, dokud si úplně nezrehabilituje páteř po štěňatech. 

Na výstavě jsme se potkali s naším štěňátkem Arashidem a jeho skvělou paničkou. A užili jsme si výbornou společnost Zuzky Hejtíkové a jejího nového chlapečka Markízka.

Arnika i Arashido dostali oba ocenění VN1 a vynikající posudky. Markiz si ve třídě otevřené odnesl ocenění V1, CAC, za což mu velmi gratulujeme.

Den byl ve znamení slunečného počasí a krásné přátelské atmosféry. Byl to moc příjemný výlet, který jsme si bezva užili.

Domovy barzojích štěňátek

24.5.2015 20:59

Všechna štěňátka jsou ve svých nových fantastických domovech. Všichni do jednoho šli do rodin, kde žijí další psí kamarádi.

Nejdelší cestu měl Amaranth, který odletěl až do Texasu. Bude lovit lišky a kojoty. Takže si bude užívat pravý barzojí život.

Aronia žije ve Švýcarsku a připravuje se na záchranářské zkoušky. Se svojí milou povahou a vynikající obratností pro to má výborné předpoklady. 

Alyssum a Alocasia bydlí společně v moc milé holandské rodině. Užívají si lítání podél holandských kanálů. Zažívají spoustu lásky od svých majitelů. Mají se fantasticky.

Azalea odletěla do Finska. Je o ni výborně postaráno a až přijde správný čas, stane se maminkou.

Arabis a Arashido žijí v Čechách. Arabis je mazlík v rodině, která vlastní farmu s koňmi. Velmi často přichází do styku s koňmi a psy. Žije s borderkou.

Arashido je součástí pětičlenné psí smečky, dva z nich jsou psi z adopce. Majitelka je úžasná psí máma, která má hafany jako vlastní děti.

Arnika zůstala doma. Má pro mě fantastickou povahu. Už nyní ve svém ranném věku pomáhá při výchově a výcviku jiných pejsků. Sama prochází výcvikem a pomaličku se připravuje na práci canisterapeuta a na závodění. Zdá se, že bude mít o lov stejný zájem jako maminka. Ale skutečnost ukáže teprve čas.

Alyssum a Azalea - poslední dvě volné fenky

6.3.2015 10:00

Fenky jsou naprosto zdravé a ve vynikající formě. Jsou vhodné na výstavy, sport, canisterapii i do chovu. Ani jedno z toho není podmínkou. Pro fenky hledáme láskyplné a milující domovy na celý jejich život. Preferujeme pravidelný kontakt s majiteli. Poskytujeme celoživotní chovateský servis.

Další info emailem nebo telefonicky.

Další fotky naleznete zde http://akcnipes.cz/barzoj-stenata.php

Azalea Alyssum

Arabis má nový domov

6.3.2015 09:46

Včera odešel do nového domova náš milovaný chlapeček. Bude žít s border colií a mezi koňmi. Má skvělou paničku a věříme, že se mu v novém domově bude líbit.

1 2 3 4 5 6