tel.:702 042 813
hledej


psí hotel >>> naši klienti

1 2 3 4 5 

Jack russel Hanýsek

26.11.2011 21:57

Zrovna mi stávkoval foťák, takže jsem vyloudila pouze jednu fotku tohoto půlročního chlapečka.

Bruno a Charlie

26.11.2011 21:47

Charlie Nerozluční kamarádi Bruno Dřevorubec Bruno Co tam je?

Bíglice Aška

15.10.2011 22:51

Tak tahle fenečka vypadá jako bígl, hlasitá je jako bígl, ale chodí naprosto navolno, protože má stoprocentní přivolání. Je to zlatíčko.

Společně s ní a ostatní bandou jsem vyrazila na nedaleké psí hřiště a umožnila tak čtyřnožcům neomezené vylítání až do úplného padnutí.

Aška na pelíšku Studium napachovaného keře Pohled do foťáku Naše slavné trio Endy, Linda a Ája v zákrytu Psíci se hecli a lítaj jak splašený (Ája, Endy, Aška, Bela) Psí dostihy :D Samoobslužné napájení Aška a Bela Chvilka na vydýchání Metelící Aška Konečně jedna trochu povedená fotka Drbání Čmuchání (Aška) Čmuchání (Bela) Ája na kladině (za pamlsek cokoliv) Lindino oblíbené zakusování Endyho K zakusování se přidala Ája Psí kolečko I Endýsek ta pamlsek pózuje Naše slavná foxlí dvojka, vzadu Linda Aška zhora Pohled pro foto Ještě jeden pamlsek, prosím

O víkendu u nás bylo živo

11.10.2011 08:44

Spolu s našimi psy se nám pokusili zdemolovat zahrádku Gina, Bela a Baxi. Bela byl náš atraktivní host, protože jsme ji hlídali v létě jako dvouměsíční štěňátko. Nyní jsou jí měsíce čtyři a roste z ní pěkná divoška, ale přesto nesmírně poddajná fenečka.

Už delší dobu uvažuji o nějakém lepším foťáku, který by ty všechny psí hrátky stíhal. Toto focení mě definitivně přesvědčilo, že s tím musím něco udělat :D.

Gina a Bela Zapojila se Linda Začíná devastace zeleně Baxi proleze všude Bela si masíruje dásně Baxi si hrát nechce No comment Čtyřměsíční Bela Baxi čůrá, kudy chodí Gina s Lindou, v pozadí Bela Náš oběd, psi mohli tiše závidět Gina a Bela usoudily, že ty kytky tam nemají co dělat Devastace pokračuje Pojď si dát jablíčko! Baxi s Endym jdou značkovat Napájení Opět oblíbený květinový ostrůvek, už značně Gina má také žízeň Vydýchání před další honičkou Jablečná přesnídávka Gina s Belou v patách Baxi u Ájinýho pozadí Rozeběh Baxi Akce Gina Baxi opět u Ájina pozadí Endy a Linda v souboji o kost Baxi a Bela Baxi na svém místě :D, Endy se tahá s Ájou o kost Baxi a Bela Endyho a Lindu upoutal nezvyklý zvuk Linda vyzývá ke hře Belu, ta se velkých psů trochu bojí Honička: Linda, Ája, Endy, Gina Gina s Belou v zádech Naše psí trio Baxi hasí žízeň

Čivaváček Baxi 9-2011

7.10.2011 11:12

zbavil se strachu a sekunduje barzojce :) v letu :) zpočátku plachý psík
1 2 3 4 5